Black Friday: znizki do 70% | Kupuj na wyprzedazy
Black Friday: znizki do 70% | Kupuj na wyprzedazy
Koszyk 0

Dolce & Gabbana

Menu
DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN

Zwrot produktów

Jeśli produkt nie pasuje, masz czas do 16 stycznia 2023 aby bezpłatnie zwrócić nieużywane produkty. Wypełnij poniższy formularz, aby zarejestrować swój zwrot.
Numer zamówenia lub adres e-mail zostały wprowadzone niepoprawnie
 • Gdzie mogę znaleźć numer mojego zamówienia?
  Twój numer zamówienia znajduje się na potwierdzeniu zamówienia, w prawym górnym rogu. Potwierdzenie otrzymałeś/-aś w wiadomości e-mail oraz w paczce.
 • Top marki pre-owned?
  Jeśli chcesz dokonać zwrotu produktu(ów), masz czas do 16 stycznia 2023 r. na jego zarejestrowanie od dnia otrzymania przesyłki.
 • Dolce & Gabbana?
  Niestety nie ma możliwości dokonania wymiany produktu. Zamiast tego zachęcamy do zgłoszenia zwrotu i złożenia nowego zamówienia. Pamiętaj, że masz czas do 16 stycznia 2023 r. na zarejestrowanie zwrotu produktu(ów) od dnia otrzymania przesyłki.
 • Czy zwrot jest darmowy?
  CerbeShops nie oferuje darmowych zwrotów. Koszty zwrotu są po stronie Klienta. Opłata za zwrot wynosi 9,90 zł za każdą paczkę, która zostanie odesłana. Kwota za zwrot zostanie odliczona od kwoty przelewu za zwrot zamówienia. Etykieta zostanie wysłana na podany adres email w ciągu 24h. Jeśli do przesyłki została dołączona etykieta na zwrotna, prosimy o jej użycie.
 • Black Friday: znizki do 70?
  Gdy tylko sklep odbierze Twój zwrot, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, że zwrot został przyjęty. Po tej informacji, możesz spodziewać się swoich środków w ciągu 2-6 dni roboczych, jeżeli płatność została dokonana kartą.
 • Proces zwrotu
  1. Życzymy udanych zakupów
  2. Zapakuj produkty, które chcesz zwrócić do pudełka lub torby. W trosce o nasze środowisko zachęcamy również do dołączenia rachunku wewnątrz przesyłki zwrotnej.
  3. Odetnij pasek zwrotu, który znajduje się na potwierdzeniu zamówienia i dołącz go do paczki wraz ze zwracanymi produktami
  4. Przyklej etykietę zwrotną na paczkę
  5. Nadaj paczkę w punkcie w ciągu 14 dni
  6. Otrzymaj zwrot środków

  W przypadku zwrotów realizowanych przez DHL Express istnieje możliwość odbioru przesyłki z domu. Zamów kuriera tutaj. Axel Arigato sneakers tutaj.